20 éves a Vig Zoltán Emlék-Alapítvány

A Vig Zoltán Emlék - Alapítvány Kuratóriuma 2019. évben a következő kiemelkedően tehetséges,

kitűnő, illetve jeles tanulókat részesítette oklevélben és pénzjutalomban:

Tanuló neve

Szülő neve

Lakcím

osztálya

Horváth Henrik Richárd

Horváth Tibor

Zsarnai Zsuzsa

Gic,

Béke u. 7.

1.

Molnár Zoé

Molnár Milán

Katona Katalin

Sokorópátka, Kossuth u. 85.

1.

Tokos Máté Benett

Tokos Tihamér

Csala Karolina

Sokorópátka, Kossuth u. 34.

1.

Vig Zsolna Veronika

Vig Szabolcs

Fekete Boglárka

Sokorópátka,

Öreg u. 64.

1.

Horváth Nimród

Horváth László

Fekete Edit

Győrújbarát, Berettyó u. 14.

2.

Megyeri Réka

Megyeri Norbert

Kiss Nóra

Bakonytamási, Petőfi u. 20.

2.

Rózsás Marcell

Rózsás Péter

Németh Anita

Sokorópátka,

Fő u. 92.

2.

Szalai Vivien

Szalai Gábor

Alföldi Zsanett

Sokorópátka, Újtelep u. 54.

2.

Vajda Bendegúz

Vajda Péter

Salamon Hajnalka

Sokorópátka, Széchenyi u.14.

2.

Varga Klaudia

Varga Gábor

Cserháti Kitti

Bakonytamási, Rákóczi u. 5.

2.

Horváth Gábor Botond

Horváth Tibor

Zsarnai Zsuzsa

Gic,

Béke u. 7.

3.

Kalmár Zsófia Eszter

Kalmár Norbert

Horák Ildikó

Sokorópátka, Kossuth u. 87.

3.

Szabó Dorina

Szabó György

Nagy Marianna

Sokorópátka,

Fő u. 70.

3.

Kiss Benedek

Kiss János

Sári Katalin

Sokorópátka,

Öreg u. 15.

4.

Marosvölgyi-Gulyás László

Marosvölgyi-Gulyás Zoltán

Marosvölgyi Judit

Gic,

Nagy L. u. 29.

4.

Sárfi Viktória

Sárfi Norbert

Kovács Rita

Gic,

Béke u. 3.

4.

Tokos Márk Zseráld

Tokos Tihamér

Csala Karolina

Sokorópátka, Kossuth u. 34.

4.

Bere Bálint Attila

Bere Attila

Baranyai Krisztina

Tényő, Hollómajor 23.

5.

Farkas Balázs

Farkas Gyula

Mintler Andrea

Sokorópátka, Kossuth u. 90.

6.

Nagy Loretta

Nagy Tamás

Mintler Zsuzsanna

Sokorópátka,

Öreg u. 40/a.

6.

Nagy Noel

Nagy Károly

Szür Judit

Gic,

Zrínyi u. 13.

6.

Sarman Lorina Panka

Sarman Attila

Csizmadia Anikó

Sokorópátka, Öreg u. 136.

6.

Szabó Kristóf

Szabó György

Nagy Marianna

Sokorópátka,

Fő u. 70.

6.

Szalai Zsolt

Szalai Gábor

Alföldi Zsanett

Sokorópátka, Újtelep 54.

6.

Fekete Máté

Fekete Kálmán

Brenner Renáta

Sokorópátka,

Öreg u. 22.

7.

Horváth Zsófia Tímea

Horváth Tibor

Zsarnai Zsuzsa

Gic,

Béke u. 7.

7.

Mecséri Blanka Luca

Mecséri Zsolt

Pécsi Annamária

Sokorópátka,

Öreg u. 41.

7.

Szabó Gergő Barnabás

Szabó Róbert

Andorka Mónika

Sokorópátka,

Rákóczi F. u. 15.

7.

Tokos Nelli Eszter

Tokos Tihamér

Csala Karolina

Sokorópátka, Kossuth u. 34.

7.

Végh Beáta Barbara

Végh

Bognár Márta

Gic,

Dózsa György 6.

7.

Vigh Armand

Vigh Sándor

Szalai Márta

Győrújbarát, Bíborka u. 11.

7.

Bonnyai Csenge Kornélia

Bonnyai Rudolf

Jelencsics Éva

Sokorópátka, Kossuth u. 60.

8.

Bonnyai Milán

Bonnyai Péter

Mezei Noémi

Sokorópátka,

Öreg u. 52.

8.

Kalmár Péter

Kalmár Norbert

Horák Ildikó

Sokorópátka, Kossuth u. 87.

8.

Mecséri Lóránt

Mecséri Zsolt

Pécsi Annamária

Sokorópátka,

Öreg u. 41.

8.

Nagy Rebeka

Nagy Tamás

Mintler Zsuzsanna

Sokorópátka,

Öreg u. 40./a

8.

Szalai Gergő

Szalai Gábor

Alföldi Zsanett

Sokorópátka, Újtelep u. 54.

8.

Gratulálok, további sikereket kívánok!

Vehrer Ferencné

kuratóriumi elnök